Firma : Deniz Kuşu Kuşadası Tekne Turu


Deniz Kuşu Kuşadası Tekne Turu Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Deniz Kuşu Kuşadası Tekne Turları olarak yarım asırlık bir tecrübenin bize verdiği güvenle, Kuşadası bölgesinde lider olarak başladığımız tekne turlarımızda şu an üç teknemiz ve günlük 260 yolcu kapasitemizle siz değerli misafirlerimize kaliteli ve bütçenize uygun hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Kuşadası’nın eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerinin yanında siz değerli misafirlerimizi deniz ile gökyüzü arasında büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken, mavi ile yeşilin iç içe geçtiği muhteşem güzellikteki koylarda unutamayacağınız bir gün geçirmeniz, eğlencenin ve güneşin tadını çıkarmanız, ve tüm bunları Deniz Kuşu kalitesi ve ayrıcalıklarıyla yaşamanız için sizleri Güvercin Adası’nda demirli teknelerimize davert ediyoruz.

Günlük Tekne Turları

Balık avı Turları

Okul Gezileri

Özel Gün Organizasyonları

Kuşadası'na gelip de tekne turu yapmadan gitmek olmaz. Bu turlarda Egenin berrak sularında yolculuk etmenin serinliğini yaşarken yeni arkadaşlar ve birbirinden güzel anılarla dönüyorsunuz. Kuşadası & Ahmetbeyli dağlık ve engebeli yapısı ile birbirinden güzel ve değişik koylara sahiptir. Bu koyların bir çoğuna karadan gitmek ancak doğa yürüyüşleri ile olabilmektedir. Kuşadası’na gelenler bu koyları görmek, parıltılı sularında yüzmek isterler. Bunun için en ideali tekne turlarına katılmaktır. Böyle bir tekne turu yapmadan Kuşadası’nı gördüm demeyin. Bugün için bakirliğini hala koruyan bu koyların kumsallarında gezmek, denizlerinde yüzmek tam anlamıyla bir şans.

Tekne Turu'nda doğal plajlarıyla ünlü Claros & Ahmetbeyli bölgesinde 3 değişik koy da yüzme molası verilmektedir. Genellikle yüzme molası için demir atılan koylar Baradan Koyu, Maydanoz Koyu ve Koru Koyudur. Misafirlerimiz tüm gün boyunca denizin ve güneşin tadını çıkarırken, stresten uzak mükemmel bir gün geçireceklerdir..

Kamera ve fotoğraf makinanızı, güneş kreminizi, şapkanızı, plaj havlunuzu ve mayonuzu yanınıza almayı sakın unutmayın ...

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 189.4

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Aydın İlinde ve Seyahat ve Turizm Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar