Kış Bahçesi Cam Balkon Yazımızı Sosyal Medyada Paylaşın - Arkadaşınıza Gönderin

Kış Bahçesi Cam Balkon

Kış Bahçesi Cam Balkon

Evinize cam balkon yaptırmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz sizlere bu konuda bazı fiirler vermek isteriz.

Balkonu yaptıracağınız yerin metrekaresi bu işin ana ücretlendirme kısmını oluşturmaktadır şu an 03-10-2016 piyasada metrekaresi ortalama olarak 120 - 200 TL + KDV arası değişmektedir bu fiyatlamayı oluşturan en büyk faktör seçeğiniz camdır. Örnek olarak şeffaf cam diğerlerine göre çok daha ucuz olur. cam balkonlar da balkonunuza ve isteğinize göre şekillendirilir mesela bir noktaya kadar sabit onun üzerine hareketli cam yaptırmak isteyebilirsiniz bazı cam modellerinde hırsız kilidi de bulunmaktadır bunlar sizlere camcınız tarafından ekstra olarak sorulacaktır.

Rahatlıkla kayan-katlanan paneller cam silmeyi bile zevkli hale getirir bu sebep ile ürününüzü önceden mutlaka görmeyi talep edin ve inceleyin

İsteğinize bağlı uygulanan, özel adaptör profil, size stor kullanımı ile dilediğiniz gölgeyi sunar. Yada kendiniz yapı marketlerde bulunan stor perdelerden alıp rahatlıkla cam balkonunuzda tavana monte ederek stor perde kullanabilirsiniz çok daha ucuza gelecektir.

Yazılarımızı Alo Hizmet hesabımızdan takip edebilirsiniz.
Güncellenme Tarihi: 03/10/2016
Kategori: Alo Cam ve Cam Balkon (6)