Uluslararası Endüstriyel temizlik sektörünü bir araya getiren Issa İnterclean Fuarı ilk defa Türkiye’de düzenlendi. Yazımızı Sosyal Medyada Paylaşın - Arkadaşınıza Gönderin

Uluslararası Endüstriyel temizlik sektörünü bir araya getiren Issa İnterclean Fuarı ilk defa Türkiye’de düzenlendi.

Uluslararası Endüstriyel temizlik sektörünü bir araya getiren Issa İnterclean Fuarı ilk defa Türkiye’de düzenlendi.

Yirmiye yakın ülkeden katılan temizlik firmaları yeni ürünlerini sergilediler, düzenlenen konferansta iş güvenliği görüşülen ilk madde oldu. Toplantıda "Gökdelenlerin yükseldiği bir ülkedeyiz, yüksekte çalışmada iş güvenliği anlamında ciddi problemlerimiz var. Torba yasasıyla iş güvenliğinde iyileştirme yapıldı. Üniversiteler'den bölüm açmaları için yardım istedik. Sektörde 50-60 bin yönetici açığımız var" dendi.

Yurtdışı söktörel temizlik firmaları, Amsterdam, Orlando, Varşova ve Meksiko’dan sonra İstanbul’da, WOW Convention Center’da düzenlenen Issa İnterclean Fuarı'nda bir araya geldi. 20 ülkeden, 100den fazla marka temsilcisinin katıldığı fuarda açılış yapılarak katılımcılar tarafından kurdele kesildi.

Fuara katılan temizlik firmaları, yüksek basınç pompaları, elektrik süpürgeleri, kuru buz püskürtme ekipmanları ve hijyen gibi ürünlerini tanıttılar.

Yazılarımızı Alo Hizmet hesabımızdan takip edebilirsiniz.
Güncellenme Tarihi: 26/09/2014
Kategori: Temizlik-isleri (33)