Firma : Ankara Su Tesisatçısı


Ankara Su Tesisatçısı Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Teknolojik değişime yönelik atılan adımlarla istikrarın ön planda tutulduğu hızlı yeniliklerin, köklü yapısal teknoloji değişimini takip ederek sektörümüze farklı hizmet farklı teknoloji ve ekipmanla yeni bir bakış açısı kazandırdığımızı biliyoruz.

Sektörümüzdeki taklit zihniyetli meslektaşlarımızdan bir adım önde olduğumuzu görmek doğru kulvarda olduğumuzu bilerek koşmamızı sağlıyor. Bilgi ve deneyimi kullanmayı bilen eğitimli personellerimiz siz değerli müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu bilerek ve en kısa sürede kaliteli hizmet vermeye söz veriyoruz.

Firmamız sıhhi tesisat ( su tesisatı, su arızası ) gibi alanlarda faliyet göstermektedir. Doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, su kaçağı tespiti, kombi petek bakımı, tıkanık açma, bakır boru tesisatı, bakır boru onarımı, bakır boru kaçağı tespiti, bakır boru değişimi,merkezi sistem ısıtması, yerden ısıtma, kaskad sistemi, kaskad planlaması, gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin ihtiyaclarını karşılıyor. Pratik ve hızlı çözümler ile günlerce eviniz tadilatta kalmadan temiz, çabuk ve güvenli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz.

Fark yaratan projelerle öne çıkarak ve örnek olacak çalışmalarla kendimizi göstermekteyiz. Teknolojik altyapımıza yatırımlar yaparak daha profesyonel ve daha eğitimli personellerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bizler için müşterimizin memnuniyeti ve güveni önemlidir sizlere güzel bir intiba bırakabilmek için profesyonel çalışma yapan Ankara Su Tesisatçısı olarak sektörde yenilikçi ve öncü tutumu ile ön plana çıkmaktadır.

Bu konuda; müşterimizin mağdur olduğu tesisat sorunlarını ve ihtiyaçlarını karşılayacak ve tatmin edecek kalitede hizmet sunabilmek ve ürünlerinde çevreyi korumak amaçlı kendi kültürünü yaratmaktadır. Kaliteli ve resmi cihazlar sayesinde, kaliteli hizmet kavramıyla birleştiren Ankara Su Tesisatçısı sizlere sunduğu hizmet sonrası servis sürecinde bu kalite anlayışını garanti sunarak devam ettirmektedir.

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 79.7

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."