Firma : Arsen Yapı Fayans Seramik

Kuruluş Tarihi : 1993


Arsen Yapı Fayans Seramik Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

1993′ den beri faal olup Türkiye’nin 4 bir tarafında çalışarak hizmet vermiştir. Sayısız bölgelerde ve alanlarda x firmalarda

Tecrübelerini en üst seviyeye çıkarmış yeniliği teknolojiyi takip etmiş ve her zaman kendini geliştirmiş bu güne kadar ve halen fayans,

seramik, granit uygulamalarında kendini geliştirmektedir.

İhsan Yalvarmaz En son Türkiye illerini gezme macerasını bırakarak 2004 yılında İstanbul’a yerleşmiştir.

İstanbulun bütün ilçelerinde fayans, seramik, granit uygulama VE DEKORASYON  hizmeti vermekte

Arsen yapı kendi bönyesinde bulundurduğu ekipler ile profesyonel çalışmayı kendisine  iş hukuku  olarak benimsemiş ve başarının yolu olarak belirlemiş  21 yıldır bu işlerde ustalıktan gelme bir firmayız tabiri caizse çok klasik bir laf ama gerçekten bu işlerin ustasıyız ekiplerimizde yer alan iş kalem usta ekipler  5’ er  10’ar kişilerle toplamda sayımız 92 kişiyiz

1 FAYANS EKİBİ

Fayans ustası, fayans ekipleri  bu ekibimizde branşları olarak fayans ustası, diğer isimi ile seramik ustası, veya halk dilinde  fayansçı, kalebodurcu, granitçi

Doğaltaş ustası, patlatma taş ustası, traverten, doğal granit, antiasit ustası, klinker ustası , sinterflex ustası, gibi çeşitliliği çok olan ve beherbegün artan çeşitlilikte başarı ve kabiliyet gösterebilecek profesyonel seramik fayans ekipleri ile çalışmaktayız.

2 BOYA EKİBİ

Saten boya , boya ustası, veya boyacı vs. sedef boya ,İtalyan boya, su bazlı boyalarda silikonlu boyalarda , yağlı boyalarda, ve epoksi boyalarda kendi sınıfında ne kadar boya çeşit ve branşı varsa hepsinde profesyonel ve özelikle dekorasyonlarda mevcut oturulan daire veya iş yerlerinde çalışma ve temizlik konularda hasasiyetle ve cidiyet ile iş yapan ustalırımızla çalışmaktayız.

3 DUVAR KAĞIDI EKİBİ

Duvar kağıdı ustalarımız sadece ve sadece duvar kağıdı ustalığı yapmakta

Yerli veya ithal desenli kabartmalı  her türlü özel baskı dijital baskı duvar kağıdı ustalığında 18 yıldır sadece duvar kağıdı ustalığını yapan ustalarımızla duvar kağıdı uygulamalarını yapmaktayız.

4 ALÇI SIVA EKİBİ

Alçı sıva, saten alçı, kaba alçı alçı sıva ustalarımızı boyacı ekiplerimizin içinde bu işlere muafak olan ustalarımızla gideriyor ve  ayrıca sadece  bu işi meslek edinen ustalarımızda  seyrekte olsa çalışmaktayız.

5 ALÇIPAN VE BÖLME DUVAR EKİBİ

Kaplama duvar, alçıpan bölme duvar, asma tavan , led aydınlatma özel çizim ve tasarım.

6 KARTONPİYER EKİBİ

7 SU TESİSATI  EKİBİ

8 ELETRİK TESİSATI EKİBİ

9 PARKE EKİBİ

10 DUŞAKABİN EKİBİ

11 SU İZOLASYONU EKİBİ

Yapmış olduğumuz işler :

    Fayans – Seramik
    Mutfak Fayansları
    Banyo Fayansları
    Granit
    Su izolasyonu
    doğaltaş
    duvar kağıdı
    boya
    su tesisatı
    kartonpiyer
    eletrik tesisatı
    alçıpan
    sinterflex
    parke
    antiasit

Seramik Yer karosunun uygulandığı bütün alanlar ve zemin hazırlıkları

Tadilat dekorasyon anahtar teslimi iç dekorasyonu

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 156.5

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."