Uzman Usta : CAM BALKON SERVİS

Mesleğe Başlama : 2002


CAM BALKON SERVİS Ustayı Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

İşinin Ehli Usta Hakkında Detaylı Bilgi

Ankara ilinde cam balkon servisi olarak ve cam balkon alüminyum fitil satış ve değişim hizmetleri vermekteyim.. Eryaman,çayyolu,ümitköy,yaşamkent,etimesgut,bağlıca  bölgelerine maximum 2 gün balgat,çankaya,çukurambar,dikmen bölgelerine maximum 3 gün içinde hizmet veriyorum.Cam balkon Alüminyum fitil değişim işinde müşteri yaklaşık fitil boyunu telefonda bildiriyor verilen ölçünün fazlası müşteriye götürülüyor,yerinde  tek tek cam ölçülerine göre  trajerle kesim yapılarak (jet taşı, makas gibi düzgün kesime uygun olmayan aletlerle değil) tam ölçüsünde silikonla camlara yapıştırıyoruz.Sonuç olarak ölçüye ayrı montaja ayrı gidilmeden tek seferde hatasız bir şekilde işi teslim ediyorum....Cam balkon tamiri işlerinde ise yakın bölgelerde keşif ücretsizdir.Cam balkon camına ventilasyon deliği açılmasında ise teslim süresi 7-10 gündür....Ankara.Polatlı hariç diğer ilçelere hizmet vermiyorum...

Verdiğim Hizmetler:

Cam balkon alüminyum fitil değişimi

Cam balkon tamiri ve bakımı

Cam balkon ventilasyon ve kombi deliği açılması

cam balkon plastik fitil değişimi

Cam kapı ayarı

Hizmet bölgelerim: eryaman,etimesgut,bağlıca,yaşamkent,ümitköy,çayyolu,çukurambar ve polatlı

Ustanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Usta 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır 100 gösterim üzerinden 372.3

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Ankara İlinde ve Tamirat ve Teknik Servis Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar