Firma : Beyoğlu Masaj Salonu


Beyoğlu Masaj Salonu Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Masaj salonumuz tecrübeli ve uzman bayan personeller, kaliteli hizmet ve müşteri memnuyeti misyonu ile siz değerli baylara masaj hizmeti vermektedir.Sizlere klasik masaj, spa masajı, sultan masajı ve çok özel masaj hizmetlerini sunmaktayiz.Sauna, spa, kapalı havuz, vucut bakimi gibi hizmetler sunmaktayız.

Salonumuz hijyenik ortamlarda hizmet vermekte olup en modern masaj ve spa yöntemleri ile İstanbul Beyoğlu'nda hizmetinizde.İstanbul Beyoğlu'nda en kaliteli spa ve masaj salonu olarak gözükmekteyiz.

Ferah havası, rahat ortamı, sıcak sauna salonları ile masaj salonumuzda en iyi kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız.Beyoğlu'nda VIP odalarda profesyonel masözlerle masaj keyfini tadabilirsiniz.

Huzurun, güvenin ve nezih bir ortamın birleştiği masaj salonumuz sizlerin hizmetindedir.Bizimle birlikte sizlere sunduğumuz hizmet ile rahatlamanın tadına varın.

Beyoğlu masaj salonu huzurlu ve rahat verici bir ortamdır.Kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayarak huzurun tadına varıyorsunuz.Sadece bizi aramanız yeterli.

Konusunda uzman masözlerimize kendinizi teslim edin ve rahatlamanın keyfine bakın.Masaj sayesinde günün stresini yorgunluğunu atmanızı sağlar ve vücut sağlığınızı dengeler.Çeşitli masaj çeşitlerimizi seçebilir size uygun olanını tercih edip rahatlamanızı keyfinize bakmanızı hizmet edinmiş bir masaj salonuyuz.

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 155.1

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."