Firma : Detay Temizlik

Kuruluş Tarihi : 1998


Detay Temizlik Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Detay Temizlik 1998 yılından bu yana Ankara da temizlik konusunda hizmet veren sektöründe lider olmayı başarmış binlerce müşteriye hizmet vermiş ve takdirini kazanmış bir firmadır. Kalite konusunda ödün vermeyen, konusunda profesyonel çözümler üreten Detay temizlik profesyonel bir temizlik firmasıdır. Detay temizlik her tür temizlikte uzmanlaşıp alanında eğitimli ve güler yüzlü ekibiyle her zaman hizmete hazırdır. 13 yıldır kaliteli hizmet, uzman kadro ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmete devam etmekteyiz.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 74.6

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Ankara İlinde ve Bina, İş yerleri, Ev Temizlik Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar