Firma : Ekol Teknik Temizlik Bakım Yönetim Hizmetleri Ve Tic. A.ş.

Kuruluş Tarihi : 1989


Ekol Teknik Temizlik Bakım Yönetim Hizmetleri Ve Tic. A.ş. Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Ekol Temizlik ve Yönetim Hizmetleri, Türkiye'de temizlik sektörünün yapılanmasında öncülük yapmış, birçok "ilk"e imza atmış bir şirkettir. İstanbul (2) ve Bursa şubeleri bulunan Ekol Temizlik Hizmetleri, Türkiye genelinde hizmet veren 1400’ün üzerinde personeliyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ekol Temizlik Hizmetleri uzmanlaştığı hizmet alanları olan ofis ve bina temizliği, fabrika, alışveriş merkezi ve fuar vb. organizasyon işletmeleri temizlik hizmetleri üretiminde temel olarak bakış açısı ile farklılaşmaktadır.

Ekol Temizlik, 4 temel felsefe (Yönetim – Teknoloji – Personel – Sistem) ışığında "hizmet üretimi" kavramı ile müşterileri ile çalışmaktadır. Hizmet üretiminde izlenen bu 4 maddelik felsefe, Ekol Temizlik'i sadece sorumlu olduğu hizmeti sunan bir firma yapısından, hizmet üretim sürecinde gerek planlama, iş standardizasyonu ve hizmet performans devamlılığı, gerekse hizmet üretim kaynakları (insan, makine ve teçhizat, kimyasal, diğer sarf malzemeler) üzerinde maksimum izlenebilirlik sağlayan bir sisteme sahip bir kurum yapısına kavuşturmuştur.

Ekol, çalışanlarının sağlığına ve çevreye duyarlıdır, kullandığı tüm ekipman ve kimyasal malzemeleri sertifikalı ürünlerden tercih eder. Ayrıca işçi sağlığı ve çevre eğitimleriyle çalışanlarını bilinçlendirir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 375.4

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."