Firma : Ermiş Aktar


Ermiş Aktar Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

    
“SIHHAT ESASTIR”

Şifalı bitkilerin dünyasına hoş geldiniz. Ermiş Attar,
Hüseyin ERMİŞ ve oğlu Bilal ERMİŞ tarafından insanlara 
bitkilerle şifa bulmalarında yardımcı olmak için açıldı. Hüseyin Ermiş, her gün iş yerinde insanların hastalıklarını, sorunlarını dinliyor. Hüseyin Ermiş’in çalışma düstüru: ‘Sizin en hayırlınız başkalarına faydalı olandır.’ Hadisi şerifidir. Gelenlere önce doktor teşhisini soruyor. Başka hastalıklarının olup olmadığını öğreniyor.
Daha sonra doğruluğuna inandığı, doğadan ve duadan tavsiyelerde bulunuyor. Tavsiyelerinin ise yaradığını, bir çok kişinin şifaya kavuştuğunu, bizzat yazdıkları teşekkür mektuplarıyla veya tavsiye ettikleri gelen yakınlarıyla öğreniyor.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 149.8

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."