Firma : Gülistan Bebe


Gülistan Bebe Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Gülistan Bebe-Çeyiz-Ev Tekstil,  7 Yıldır annelerin güven oyunu alarak sizlere hizmet sunuyor. Bebeği olan ailelerin,evlilik çağında olan siz değerli müşterilerimizin ev tekstilinde ve bebek ürünlerinde ihtiyaç duyduklarında yanında olmak amacı ile Aydın’da kurulmuştur. Tabi ki yalnızca Aydın ile sınırlı kalmak koyduğumuz büyük hedefler için yetersiz olacaktı. Hizmetimizi Türkiye’deki bütün ailelere ulaştırmak amacı ile gulistanbebe.com’u kurduk. Bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen, bebek büyüten, çeyiz ve ev tekstiliyle ilgili çok çeşitli ürünlere ihtiyaç duyan herkesin hizmet ve yardım beklentilerini en kısa sürede ve en doğru ekonomik şekilde çözüme ulaştırmak en büyük gayemizdir. Gerek mağaza personelimiz, gerekse online satış personelimiz, sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir alışveriş ortamı sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanında, gulistanbebe.com güvenli ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik altyapıya sahiptir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 112.5

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Aydın İlinde ve Tekstil Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar