Firma : Gürbüz Beyaz Eşya Klima Küçük Ev Aletleri

Kuruluş Tarihi : 1982


Gürbüz Beyaz Eşya Klima Küçük Ev Aletleri Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Gürbüz Servis, kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ilke sayan, eğitimli personel barındıran, kendi sistemini sürekli denetleyen bir yapıya sahiptir. Portföyünde olan Beyaz Eşya markaları dünyaca meşhur büyük ciro sahibi şirketlerdir. Siemens, Bosch, Miele, Gaggenau, Maytag, Liebherr, Westinghouse, Smeg, Profilo, Franke, Falmec, Amana, General Electric,  bunlardan bazılarıdır. Yine klima konusunda İstanbul sınırları dahilinde büyük oluşumların, grup şirketlerinin ve diğer klima markalarının aranılan lider servis hizmet merkezidir. Bu markalar ise ; Mitsubishi Heavy, General, Sharp, York, Hitachi, Daikin, Sigma, Panasonic gibi markalardır. Gürbüz Servis'in büyük bir ayrıcalığı ise süpürgelerinizi, küçük ev aletlerinizi evinizden alıp, arızasını ve bakımını tamamlayıp ürününüzü tekrar evinize geri ulaştırmasıdır. Bu markalar ise Dyson Süpürgeler, Dyson diğer ev ve işyeri cihazları, Thomas süpürgeler, Siemens, Bosch, Profilo, Miele süpürge ve küçük ev aletleridir. 32 yıldır bize güvenen ve bizi bırakmayan müşterilerimizin arasına sizleri de katmak bizim için onur ve gurur kaynağı olacaktır. Birlikte daha güzel, daha kaliteli bir gelecek için Gürbüz Servis hizmetinizdedir.  

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 100.1

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."