Firma : Herkül Vinç Hizmetleri

Kuruluş Tarihi : 1997


Herkül Vinç Hizmetleri Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Herkül Vinç Kiralık Vinç Ve Platform Hizmetleri 1997 Yılında Tecrübeli Aile İş Ortakları Tarafından Kurulmuştur Şirketimiz Vinç Ve Platform Kiralama Hizmetlerini Sürdürmektedir Herkül Vinç Olarak Vinçlerin Türkiye'de Yeni başladığı 1982 Ve 1983 Yıllarından Bu Günümüze Kadar Gelen Bir Zamanda 25 Yıllık Deneyim ve Birikim Sonucunda Herkül Vinç Nak. San. Tic. Ltd Şti. Kurulmuştur.Türkiye'nin En Önde Gelen İnşaat ve Ağır İş Sektörlerimize Katkı Sağlayacağın Bilinci İçerisinde Türkiyenin Her bölgesine Genç Kadro ve Yeni Makina Parkımızla Kiralık Vinç Hizmetlerini Vermekteyiz.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 97.2

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."