Firma : İhsan İnşaat


İhsan İnşaat Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

İHSAN İNŞAAT MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ. Eylül 2000 yılında kurularak, Jeoteknik zemin etüdü, proje ve inşaat alanında hizmet vermeye başlamıştır. 2000 yılı aralık ayından itibaren 1800' ün üzerinde jeoteknik zemin etüdü ve yapı ruhsatlarını da alarak 350 adet inşaat projesi hazırlamıştır.
 

Referanslar

Yapılan İnşaat Projeleri arasında Has Etiket, Öz Akko Tekstil, Süed Mod Deri Tekstili, Sensör Jeans, Karadağ Tekstil, Türkan Tekstil, Avcıoğlu İnş. ve Haşim Aktaş gibi işyeri projeleri öne çıkmaktadır.

Bunların yanında Hak Harfiyat, İsmail Hakkı Karahan, Yusuf APARDI, Güneş İnş., İbrahim TUNÇBİLEK gibi firma ve şahıslara yapılan konut projeleri de bulunmaktadır.

Ayrıca Jeoteknik amaçlı zemin etüdleri olarakta, yukarıda adı zikredilen projelerin yanında Tuzla Piyade Okulu, GAP İnşaat, Eriş Un Fabrikası, Hürriyet Gazetesi, Bahariye Kumaş ve Halı Fabrikaları, Eren Tekstil (Bağcılar) Fabrikası, Vahdet Petrol, Mahmutbey, Hacıosman mahallesi 1/1000 ölçekli revize imar planı çalışması, jeoteknik raporu bulunmaktadır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 117.5

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."