Firma : İlke Müzik Sanat Okulu


İlke Müzik Sanat Okulu Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

İlke Müzik Sanat Okulu olarak misyonumuz, çocukların ve gençlerin, müzik ve sanat ile, düşünsel ve bedensel koordinasyon deneyimlerini bir araya getirerek, müziğin ve sanatın gerçekleştirebileceği büyülü gelişim süreçlerine katkı sağlamak, öz güveni yüksek, algıları açık  bireylerin yetişmesine destek olmaktır.

Müzik eğitimlerimiz kapsamında amacımız, yaş sınırlaması olmaksızın, amatör olarak yeteneğini geliştirmek isteyen veya profesyonel müzik kariyer hedefi olan, müzikal becerileri ve kültürü gelişmiş, yeteneğini bilgiyle donatan, sanata saygılı genç müzisyenler yetiştirmektir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 85.9

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."