Firma : İnan Şifalı Bitkiler

Kuruluş Tarihi : 1952


İnan Şifalı Bitkiler Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

İnan Baharat 1952 yılında Mehmet Kepez ve Mehmet Sarıalp tarafından Kayseri'de kuruldu. İki Mehmetler diye Kayseride baharat ,bakliyat ve tohum üzerine faliyetlerine başladılar.1982 yılında Mehmet Kepezin vefaatinden sonra oğlu İzzet Kepez tarafından kaldıgı yerden devam edilerek bu zamana kadar gelindi Şimdilerde ise İzzet Kepez ve oğlu Mehmet Kepez 3 kuşak Baharatcı olarak Baharat , Bakliyat , Şifalı Bitkiler , Aktar , Tohum işini devam ettirmektedirler.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 122.9

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Kayseri İlinde ve Gıda-Market Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar