Firma : İnsancıl Sahaf

Kuruluş Tarihi : 1994


İnsancıl Sahaf Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

İnsancıl Sahaf, 1994 yılından günümüze, önce Eskişehir’de yaşayan kitapseverlerin sonrasında kelepir kitap arayan tüm okuyucuların ilk aklına gelen mekân olmuştur. On beş yıldır okuyucuları kitapla buluşturmayı amaç edinmiş, kitaba ulaşmayı kolaylaştıracak alternatifler yaratmıştır.

1994 yılında Hoşnudiye Mahallesi’nde kitapseverlerle ilk kez buluşan İnsancıl, 1996 yılında İstiklal Mahallesi’nde, 2000 yılında Hoşnudiye Mahallesi’nde (su boyu), 2001 yılında dershaneler sokağında ve 2007 yılında İstiklal Mahallesi’nde kapılarını kitapseverler için sonuna kadar açmıştır.

İnsancıl Sahaf'ın kuruluş amacı; raflardaki ömrü çok kısa olan kitapları, depolardan çıkarıp okuyucuya daha uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca sahaf olarak en önemli işlevlerimizden biri, okuyucularımızın arayıp da bulamadığı kitapları, elimize geçer geçmez yeni sahibine kavuşturmaktır.

Öyleyse şöyle söylemek yanlış olmayacaktır: Kitaplara, bizim aracılığımızla daha hızlı ve daha uygun fiyata ulaşabilirsiniz...

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 134.8

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Eskişehir İlinde ve Diğer Hizmetler Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar