Firma : Kalaycı Aydın

Kuruluş Tarihi : 1935


Kalaycı Aydın Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Aydın bölgesinde bakır kalaycısı denilince akla gelen ilk ve tek isim Kalaycı Aydın' dır. Bakır metalinden üretilen mutfak eşya sayısı yok denilecek kadar az. GDOlu gıdaların artmasıda bir o kadar hızlı. Bakır kaplarda pişen yemekler hem lezzet hemde sağlık yönünden çok önemlidir. Bu gibi mutfak gereçleri ya köy evlerinde yada herhangi bir evin şark köşelerinde rastlanmaktadır. uzuc ve kalitesiz yapılan kalay işçiliği sağlığımız bir o kadar etkilemektedir. sokak köşelerinde pamuğu, körüğü (hava üfleme aleti) bir kaç çubuk kurşun maddesini alan kalaycılık yapmaktadır. kalay çok pahalı bir metal olduğunuda bu gibi ucuz işçilik yapan kişiler kurşun maddesine yöneltmektedir, kar marjlarını artırmak için bunlara sakın ama sakın aldanmayınız. Dükkanımıza gelip alışveriş yapmasanız dahi bir bardak çayımızı içmeye davet ediyoruz. Aydın'ın tek ve son kalaycısı AYDIN ALKIŞ


 

Kaçırılmayacak Kampanyalar
Getir Parlatalım.
Kampanya Bitiş Tarihi : 31/12/2014

Getir Parlatalım.

Kazan kalayı yaptıran herkese 1tk alt ve üst çaydanlık parlatması bizden hediyedir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 231.5

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."