Firma : Kamil Mantarlı İnşaat


Kamil Mantarlı İnşaat Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Kamil Mantarlı İnşaat olarak sektördeki 40 yıllık tecrübelerimizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla, dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, bölgemizdeki inşaat sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz.

“Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerek yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve bölgemiz için daima doğru projeleri üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve bölgemize model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 99.2

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Zonguldak İlinde ve İnşaat, Tadilat ve Dekorasyon Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar