Firma : Kanca Makine Ve El Aletleri

Kuruluş Tarihi : 1958


Kanca Makine Ve El Aletleri Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

KANCA MAKİNA A.Ş. 1958 yılında El aletleri ve Hırdavat konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. 1974 yılına kadar şirket bünyesinde bir taraftan muhtelif el aletlerinin üretimi yapılırken diğer taraftan çok çeşitli el aletlerinin ve hırdavat malzemelerinin ithalatı ve yurtiçi pazarlama hizmetleri genişletilerek devam ettirilmiştir. Ancak 1974 yılı içerisinde imalat işi şirket bünyesinden çıkartılmış, ayrı bir şirket kurularak imalat faaliyeti bu şirketin iştigal konusuna dahil edilmiştir. İmalat faaliyetleri şirket bünyesinden çıkartıldıktan sonra şirketimiz bu defa çok daha geniş kapsamlı ithalat ve hırdavat faaliyetlerine yönelmiştir. Ayrıca yeni kurulan şirketin üretimi olan elaletlerinin yurtiçi genel satıcılığınıda yürütmektedir. Şirketimiz ülke genelindeki üçbin civarında olan müşterisi ile sürekli olarak ticari ilişkilerini geliştirerek devam ettirmektedir.

Ticari ve iş prensiplerine sıkı sıkıya bağlı kalan şirketimiz elli yılı aşan faaliyeti süresince daima ciddi, tutarlı, güvenilir ve sağlam müşteri ilişkileri doğrultusundan hareketle iş hayatındaki layık olduğu üstün seviveyi muhafaza etmesini bilmiştir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 100.1

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."