Firma : Kaptanoğlu Ticaret

Kuruluş Tarihi : 1987


Kaptanoğlu Ticaret Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

1987 yılında Kaptanoğlu İnşaat Ticaret olarak Aydın ilinin Kuşadası ilçesinde inşaat sektöründe faaliyete başlamıştır. Aydın ili ve çevresinde inşaat sektöründe kaliteli ve başarılı işlere imza atmıştır.Bu başarılar sayesinde de günden güne yenilenen teknoloji ve günün şartlarına göre kendini geliştirip günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır.Hizmet kalitesinde de güncellemesini yaparak en üst seviyede hizmet verme aşamasına gelmiştir.İlk yıllarda inşaat sektörünün imalat alanında faaliyet gösterirken takip eden yıllarda inşaat malzemesi satan yapı market şubelerini de bünyesine katmıştır.Kuşadası merkez ilk şube olmak şartıyla 3 şube olarak hizmete devam ederek günümüze kadar ulaşmıştır.Şirketin kurucusu ve sahibi İbrahim Üstün'dür.

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 114.9

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."