Firma : Karmak Büro Makineleri

Kuruluş Tarihi : 1980


Karmak Büro Makineleri Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Giresun, Erzurum, Erzincan, Kars, illeri, CANON Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi olan firmamız, tüm CANON marka fotokopi makinası, faks, yazıcı, tarayıcı, projeksiyon, doküman tarayıcı, geniş format yazıcı (plotter) ürünlerinde satış ve servis hizmeti vermektedir. 34 yıllık teknik tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize CANON ürünlerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz.

   Karmak Büro Makineleri 1980 yılında kurulmuş olup Doğu Karadeniz bölgesinin sektöründeki öncü kuruluşlarından biridir. Sektörümüzde profesyonel ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

     TSE Belgeli teknik servisimiz ile, cihaz problemlerinizi en kısa sürede çözüyor, yedek parça ve işçilikte en uygun fiyatları sağlıyoruz. Yerinde hizmet ve düzenli periyodik bakımlarla makinalarınızda oluşan sorunları gidermek ve en kaliteli çekimleri almanız için gayret göstermekteyiz.

    Perakende ve toplu alımlarınızda, cihaz ve/veya sarf malzeme alımlarınızda Firmamız en uygun fiyatları sağlamaktadır.

    Kurumunuz ve Ofisleriniz  için en uygun çözümleri sunarak, sizler için en ekonomik ve kaliteli makinaları ve yöntemleri sunuyoruz.

    Misyonumuz "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" olup; Müşterilerimizin satın aldıkları ürünlerin testlerinin yapılarak teslim edilmesi, Kullanıcıya yönelik ürün eğitimlerinin verilmesi, Kullanıcı ihtiyacına göre yapılandırılması, ürünlerin ömürlerini uzatmak ve çalışır halde tutmak için bakım onarım yapılması, Telefon, elektronik posta, uzaktan erişim ve yerinde müdahale ile müşterimize ihtiyaç duydukları teknik desteği sağlamaktır.

     Yenilikçi yapısı, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı çalışmalarıyla, kendini sürekli geliştirmekte olan firmamız, konusunda müşterilerine sınırsız çözümler sunmaktadır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 80

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Trabzon İlinde ve Tamirat ve Teknik Servis Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar