Firma : Kasap Mustafa Et Ürünleri

Kuruluş Tarihi : 1956


Kasap Mustafa Et Ürünleri Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

“Bizim amacımız en iyi ürünü sunmak” diyor, Kasap Mustafa. “Dana en iyi Biga’ da yetişir, kuzu Kırklareli’ nde. Onun da iyisi vardır, kötüsü de; önemli olan, en iyisini seçip müşteriye sunmaktır.

Etin bir standardı yoktur. Hepsi bir tornadan çıkmıyor ki!.. Canlı varlık! Kardeşlerinize bakın, hepiniz aynı mısınız? Bunun gibi aynı ağıldan gelen her hayvanın eti yumuşak ve lezzetli olacak diye bir şart yok! Önemli olan seçenekler arasından en iyisini seçebilmek.”

Bebeği olan bir müşterimiz arayıp yarım kilo kıyma istediğinde, bilir ki bebek kıyması itinayla işlenip 5 parçaya bölünmüş şekilde evine en kısa sürede teslim edilecektir. Diğer bir müşterimiz kıyma istediğinde sormayız dana eti mi? Kuzu eti mi? Yağlı mı? Yağsız mı?

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 114.9

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."