Firma : Kılıç Mobilya Center Ve Düğün Salonları

Kuruluş Tarihi : 1973


Kılıç Mobilya Center Ve Düğün Salonları Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

KILIÇ MOBİLYA CENTER VE DÜĞÜN SALONLARI Bulancak’ta 1973 yılında küçük bir mobilya atölyesi ile faaliyetine başlayan firmamız 1995 yılında 7 katlı 1360 metrekare’lik Mobilya Showroom’u bulunan, bölgesinin en büyük mobilya mağazasını açarak halkımızın hizmetine girmiştir.. Sonrasında Samsun Merkezli Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesine hitap eden Toptan Modüler Mobilya Şirketi’ni açarak bölgesinin en hızlı büyüyen mobilya firması konumuna gelmiştir. Yatırımlarına devam eden firmamız; Giresun Bulancak karayolu üzeri Bulancak girişindeki 4200 Metrekare’lik Mobilya Showroom ve 600 metrekare/ 400 kişilik Düğün Salonu ile hizmete açılmış olup, Türkiye’nin mobilya sektöründe önde gelen seçkin firmalarının ürünlerini 37 yıllık deneyimi ve tecrübeli personeli ile halkımızın beğenisine sunmaktadır. Halka hizmet hakka hizmettir prensibi ile hareket eden firmamız, çok farklı model ve renk seçeneklerinin bulunduğu geniş ürün yelpazesine sahip Mobilya Showroomlarında siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur duymak tadır. Firmamız ayrıca Center binasında ikinci bir düğün salonu olan salon 'ŞATO'yu degerli halkımızın hizmetine sunmustur. DÜĞÜN SALONUMUZ Kılıç Mobilya Center ve Düğün Salonları (SALON 1 ve SALON ŞATO ) güveneceğiniz konforu, hizmeti ve güler yüzlü personeli ile evinizi aratmayacak rahatlığı sunuyor. Kılıç Mobilya Center ve Düğün Salonları ile evliliğe giden mutlu yolda size sadece yaratılan güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir günü konuklarınızla birlikte yaşamak kalır. Hayatınızdaki en güzel günü, düşlerinizdeki gibi bir güne çevirmek için sizleri Kılıç Mobilya Center ve Düğün Salonlarına bekliyoruz... Sonsuza kadar sürecek bir mutluluğa adım attığınız yerde size hizmet etmekten onur duyarız. KILIÇ MOBİLYA CENTER VE DÜĞÜN SALONLARI HAYALLERİN GERÇEKLE BULUŞMA NOKTASI

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 126.5

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Giresun İlinde ve Organizasyon Hizmetleri Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar