Firma : Kıvılcım Baca Temizleme


Kıvılcım Baca Temizleme Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Kıvılcım Baca olarak amacımız ülkemizde ve şehrimizde baca kaynaklı kazaları ve yangınları minimum seviyeye indirmektir.

Bilindiği gibi soba ve doğalgaz bacalarında karbon monoksit zehirlenmeleri gün geçtikçe artmaktadır. Temizlenmeyen soba ve kalorifer bacaları yangın tehlikesi oluşturmakta ve maalesef bu da can ve mal kaybına neden olmaktadır. Ayrıca hava kirliliğine yol açmakta ve dahası milli servete zarar vermektedir. Bu sebeple bacalar yılda en az bir kez temizlenmelidir.

Doğalgaz kullanan sistemler ( kombi, şofben ) havada bulunan oksijenin %17 sini tüketerek yaktığından mutlaka bacalar temizlenmeli ve bakımları yaptırılmalıdır. Yangınların, yaralanmaların ve zehirlenmelerin önlenmesi için baca temizliği ve bakımının ehil kişilerce yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalabiliriz.

Şirketimiz itfaiyeden yetki belgeli; dürüstlüğü, saydamlığı ilke edinmiş 25 yıllık tecrübe ve birikim sonucu garantili iş yapmakta ve iş bitiminde bacanın temizlendiğine dair belge düzenlenmektedir. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam geçirmenizi amaç edinmektedir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 96.3

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Eskişehir İlinde ve Diğer Hizmetler Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar