Firma : Koza Medya

Kuruluş Tarihi : 2007


Koza Medya Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız .Siz hayal edin, düşüncelerinizi bizimle paylaşın, gerisini bize bırakın. Unutmayın; yeni fikirler alışıla gelmişlikten uzaklaşarak doğar… Yeni bir adım, hatırlatıcı bir tanıtım veya akılda kalıcı olmak elinizde. Firmanız ya da ürününüz sizin için ne kadar önemliyse hedefinizde bizim için o kadar önemlidir. Şimdi hayallerinizi yüksek tutun ve rahat bir nefes alın, çünkü bunun için en doğru yerde hayata ve size farklı bir açıdan bakan bizlerlesiniz….
www.kozamedya.com

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 163.8

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
İstanbul İlinde ve Reklam, Tasarım, Matbaa Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar