Firma : Kumsal Masaj Salonu


Kumsal Masaj Salonu Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Adana hamam , masaj ve sauna hizmeti sunan firmamız. İnsan sağlığı ve insan hayatına çok önem vermekte olup, bu kriterler doğrultusunda gerekli ekipman ve personeli bünyesinde bulundurmaktadır. Bugün kendi sektöründe büyük olmasını sağlayan başlıca faktörlerden bir tanesi işimizi itina ve severek yapmamız olmuştur. Adana masaj kültürünü sizlere aşımamız için bizlere bir fırsat tanıyıp mekanımıza gelmeniz yeterli olacaktır. Sizin için sunuduğumuz hizmetleri web sayfasımızdan takip edebilir veya iletişim kaynaklarından herhangi birisini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize şükranlarımızı borç bilmekteyiz.

ADANA MASAJ SALONU KUMSAL'IN PRENSİPLERİ.?

1) Temizlik ve hijyene özen gösteririz.
2) Herzaman çağdaş ve yenilikçi olayları takip eder en güzel masaj tekniklerini uygularız.
3) Müşteri memuniyetini ön planda tutarız.

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 203.7

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Adana İlinde ve Sağlık Hizmetleri Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar