Firma : Kuşadası Bülbül Restaurant

Kuruluş Tarihi : 1985


Kuşadası Bülbül Restaurant Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Ailesi ile birlikte Konya'nın Çumra ilçesinden gelip Kuşadası'na yerleşen Bekir Topçu tarafından Kuşadası'nın Aydın'a bağlantısı olan Çamlık Yolu üzerinde, ünlü Bülbül Hoca'ya ait Bülbül Otel'in altında 1985 yılında faaliyete geçen BÜLBÜL RESTAURANT, ismini de buradan almaktadır.

26 yıl önce başlayan bu macera, 1999 yılında Adalızade Kabristanı ve Aytemiz Petrol üçgeninde açılan ikinci büyük şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Bekir Topçu ustanın tek başına başlattığı bu girişim, zamanla oğulları Memduh Topçu ve Ramazan Topçu'nun da katılımı ile aile şirketine dönüşmüştür. Ailecek işlerine gösterdikleri duyarlılık, önem ve özverili çalışmaları sayesinde BÜLBÜL RESTAURANT bugün marka haline gelmiştir.

Kalbe giden yol mideden geçer atasözünden yola çıkarak, yıllardır konuklarının kalbinde, gönlünde taht kuran bir ekip ile çalışan Bülbül Restaurant işletmecileri, güleryüzlü ve nitelikli elemanları, iyi hizmet kalitesi, hijyene ve temizliğe verdikleri önem ve kullandıkları ürünlerin kalitesi ile de her geçen gün müşteri potansiyelini artırmışlardır. Her kitleden konuklara hitap eden mekanımızda, herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup, çocuklu aileler için oyun parkı, yemek yerken rahat etmeleri için bebek sandalyesi, hatta bebeğin uyuyabileceği portatif bebek yatağı, konuklarımızın namaz kılabileceği mescid, engelli platformu, araçların rahatça ve güvenli park edebileceği otoparkımız vardır.

BÜLBÜL RESTAURANT'ın ünü Kuşadası dışına taşmıştır. Özellikle İzmir ve Aydın illeri ve çevredeki küçük ilçelerden gelen ziyaretçilerin bir çoğu burada yemek yemeden dönmezler. Kuşadası denildiğinde akla gelin ilk 10 işletmeden biridir.

Bu sektörde uzun yıllar hizmet vermenin sorumluluğu ve bilinci ile her geçen gün kalitemizi ve ürün çeşitlerimizi artırarak bugünlere gelmemizde en büyük payı olan siz değerli konuklarımızın güvenine layık olmak için özenle çalışmayı sürdürmekteyiz.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 104.4

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."