Firma : Lokman Aktar


Lokman Aktar Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Firmamız; insana saygısı, cevreye duyarlılığı ve teknolojiye yatkınlığı ile, sunduğu doğal sağlık cozumlerini "Sağıklı Yaşam Kaynağınız" sloganı ile tum dunyaya yaymayı amaçlamaktadır.
 
Bu doğrultuda Kalite Politikamız;
·        Toplam kalite Yonetim Felsefesi ışığında, tum calışanlarımızın benimsediği takım ruhu ana prensibi ile ISO 9001:2000 standardına gore kurulan Kalite Yonetim Sistemimizin surekliliğini sağlamak ve etkinliğini surekli iyileştirmek.
·        Değişen ve gelişen muşteri şartlarını, kurmuş olduğumuz pazarlama-satış stratejisi ile takip ederek tam karşılamak suretiyle muşteri memnuniyetini en ust duzeye cıkarmak.
·        Calışanlarına değer veren, iyi işleyen, tedarikcileriyle sağladığı işbirliği neticesinde gelişen ve geliştiren, sosyal sorumluğu ve cevre bilinci yuksek bir organizasyon oluşturmaktır.
·        Gıda uretimi yaptığımız alanlarda halk sağlığının korunması ve guvenilir gıda elde etmek amacyyla hijyen sanitasyon faaliyetlerine gereken onemi vermek calışanlarımızı gıda guvenliği konusunda surekli eğiterek, bilinçlendirmektir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 87.5

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."