Firma : Meg Kuaför - Gülizar


Meg Kuaför - Gülizar Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Gülizar Boyacı 1970 Giresun Şebinkarahisar doğumlu. 1987 yılında liseyi bitirdikten sonra 1989 yılında Limme projesiyle meslek hayatına başladı. İlk iş yerini 1999 yılında Erenköy Tüccarbaşında açtı. Her zaman işini çok severek yapan Gülizar Boyacı'nın ilk hedefi siz değerli müşterilerimiz için sağlıklı ve hijyenik bir zemin hazırlayıp güler yüzlü, kaliteli ve modayı takip ederek sizlere yansıtmaktadır.    Kurulduğu günden bu yana kaliteli bir ekip, kaliteli ürünlerimiz ve iş prensiplerimizle hareket ederek siz den aldığımız güç ile yolumuza devam etmekteyiz. Bizim için siz değerli müşterilerimiz her zaman daha iyisine layıksınız. 15 Yıldır tamamen bayan kadro ile çalışmamız bizim özelliklerimizden biridir.   2005 Saç kesim yarışmasında BİRİNCİLİK  2004 Yunanistan şovu  2003 Saç kesim İKİNCİLİĞİ  2005 Bulgaristan şovu  2009 Kuaförler Zirvesi Marmara Bölgesi BİRİNCİLİK 2012 mart hairist üç kadın üç salon üç tasarım saç şovu TÜRKİYE Total Look Toptan Görünüm Uzmanlığı ileri seviye eğitim ve imaj danışmanlığı  Total Look Toptan Görünüm Uzmanlığı Eğitimi ve İmaj Danışmanlığı 2010  2011 Vidal Sassoon kesim eğitimi 2013 jack dessang saç kesim ve moda eğitimi  İtalya saç kesim eğitimi(Akademi).  Fransa saç kesim ve renklendirme eğitimi(Akademi Jack Dessang).   Türkiye de birçok kez kesim ve renklendirme eğitimleri .  Loreal prfesyonel eğitimleri .  Organik prfesyonel eğitimleri .  Salon yönetimi eğitimleri gibi birçok eğitime katılıp kendini zenginleştirerek yoluna devam etmektedir.  Milli Eğitimin meslek liselerinde gönüllü olarak eğitimler veriyoruz. Ekip arkadaşlarımız aldığı eğitimler    Müşteri ilişkileri   Beden dili   Renklerin anahtarı   Boyanın yapısı   Kesim ve boya teknikleri.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 106.9

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."