Firma : Merit Temizlik


Merit Temizlik Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Temizlik firması olarak Mersin' de öncülük eden Merit Temizlik olarak 14 yıllık tecrübemiz ile siz değerli Müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İnşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, hastane, banka, plazalar, vs. toplu kullanım mekanlarına müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz.
 
 
Öncelikle kaliteli hizmet verebilme anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Hizmet vermiş olduğumuz firma ve müşterilerimize karşı dürüstlükten ve kaliteli hizmetten asla ödün vermemek.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 78.6

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Mersin İlinde ve Bina, İş yerleri, Ev Temizlik Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar