Firma : Mtk İnşaat

Kuruluş Tarihi : 1994


Mtk İnşaat Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

MTK  İnşaat Turizm San. Ve Tic. Ltd.Şti. 1994 yılında kurulmuştur.             

MTK İnşaat Turizm San. Ve Tic.   Ltd.Şti kurulduğu günden, bugüne kadar kazandığı bilgi ve tecrübesiyle kaliteden ödün vermeden müşterilerine sağlam, dayanıklı, ileri teknoloji barındıran, güvenli ve modern, konforlu projeler sunmaktadır.            

Şirket   Projelerinin büyük kısmını betonarme yapılar ile ev, ofis iç dekorasyonuyla beraber anahtar teslimi işlerden  oluşturmaktadır.            

MTK İnşaat   Turizm San. Ve Tic. Ltd.Şti İş ortağı olan bazı mühendislik ve mimarlık bürolarıyla birlikte tasarım uygulamaları konusunda tecrübe ve geniş hizmet   yelpazesi ile kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 138.3

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."