Firma : Nateks Tekstil


Nateks Tekstil Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Firmamızda her türlü iş elbisesi imalatı yapılmaktır. Ayrıca okul kıyafeti dalındada uzman olup sınır tanımamaktadır.

Firmamız 1998 yılında ilk olarak HİLAL  nakış ismiyle tekstil sektörüne girmiştir. Daha sonra 2005 yılında vizyonumuzu genisleterek yine aynı tekstil sektöründe KARESSE tekstil ltd.şti ismiyle personel kıyafeti üzerine konfeksiyon atölyesiyle devam etmiştir ve aynı yılın sonlarında son olarak okul kıyafetleri imalatı üzerine calısma yaparak dalını genişletmiştir.ve 2011 yılının sonlarına doğru ismini NAZİLLİ TEKSTİL in kısaltması NATEKS olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 80

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Aydın İlinde ve Tekstil Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar