Firma : Nedret Kart Mobilya Dekorasyon

Kuruluş Tarihi : 1996


Nedret Kart Mobilya Dekorasyon Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Firmamız, 1996 yılında kurulmuş olup siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup günümüzde halen faaliyetini sürdürmektedir. Firmamızın faaliyet alanı özellikle ev mobilyaları şeklinde olup mutfak dolabı, banyo, ahşap mobilya kapılar, yatak odası, yemek odası, genç odası olarak imalatlarımız vardır.

Firmamız 2004 yılında “Nedret Kart Mobilya Dekorasyon” olarak marka tescili almıştır. Firmamızın müşteri memnuniyeti ile ilgili sloganı “Bir vidanız dahi çıksa lütfen bizi arayın. O gün gelemezsek ertesi gün saat 09.00 da kapınızdayız !” söylemini her zaman uygulamaya çalışırız.

Nedret Kart Mobilya Dekorasyon

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 94.3

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."