Uzman Usta : Okan Şentürk

Mesleğe Başlama : 2006


Okan Şentürk Ustayı Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

İşinin Ehli Usta Hakkında Detaylı Bilgi

Piyanist Şantör

Düğün Düğün Müzik Organizasyonu

Bu en mutlu ve en özel gününüzde sizlerin önceden belirlediği mekanda (tesis, Açıkhava, havuz başı, kapalı mekan) kendi ses tesisatımız ve ekipmanlarımız ile gelip diğer organizasyon sorumluları ile (servis elemanları, şef, organizasyon sorumlusu) görüşerek  tatlı bir uyum içerisinde düğün çiftinin ilk danslarından pasta kesimine, takı merasiminin yönlendirilmesinden yöresel ve güncel oyun havalarına kadar her şey en güzel ve en özel şekilde icra edilip misafirlerinizin ve sizin bu özel geceyi en güzel şekilde geçirmenizi sağlıyoruz…!

Nişan Müzik Organizasyonu

Evliliğe doğru attığınız bu ilk adımınızda sizin ve sevdiklerinizin unutamayacağı bir eğlence yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Son sistem kendi ses tesisatımız ve ekipmanlarımız ile gelip,  Çiftlerimizin ilk danslarından nişan yüzüklerinin kesilmesine,  nişan pastasının ve takı merasiminin yönlendirilmesine kadar olan tüm organizasyonu en güzel şekilde yönetip, Her yöreye hitap eden tarzımızla ister yöresel ister güncel oyun havaları ile eğlencenin doruk noktaya vardığı bir gece yaşatmaktayız..!

Kına Gecesi Müzik Organizasyonu

Evliliğe Doğru olan son adımınızda sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce eğlenerek bekarlığa hoş bir veda etmek istiyorsanız  doğru adrestesiniz demektir. Ben deniz Okan bugüne denk sayı sız  geçekleştirdiğim kına gecelerinde misafirlerden sürekli olarak pozitif yönde olumlu yorumlar almanın haklı gururunu yaşamakla birlikte uygun fiyat ile de siz düğün arifesinde ki çiftleri zora sokmadan bu güzel gecenizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Program esnası boyunca hem yöresel hem de güncel oyun havaları ile sizi ve misafirlerinizi eğlendirirken aynı zamanda sizlerden gelen istekler üzerinden programımıza devam edip herkesi mutlu edecek bir şekilde programımızı sonlandırıyoruz..!

Sünnet Müzik Organizasyonu ( isteğe göre Palyaço gösterisi ilaveli )

Çocuğunuzun erkekliğe attığı bu ilk adımda hem büyüklerin hem de küçüklerin gönlünce eğleneceği bir gece düzenlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Sünnet eğlencelerinde Son sistem kendi ses tesisatımız ve ekipmanlarımız ile gelip, sizler ister yöresel ister güncel oyun havaları ile eğlenip misafirleriniz ile ilgilenirken isterseniz ilave olarak gelecek palyaço  ile de  çocuğunuz ve arkadaşları da palyaço ile unutulmaz dakikalar geçirebilir..!

Özel Müzik Organizasyonlar ( Kamera-Video çekimi hizmetlerimiz de mevcuttur )

Asker Eğlencesi, Doğum Günü Partisi, Okul Aile Birliği Geceleri, Veda Partileri ve her türlü özel etkinliklerinizde de en zengin repertuarım ile sizlerin ve misafirlerinizin hizmetindeyim.

Ayrıca yukarıda ki tüm müzik organizasyonlarında istenildiği taktirde kamera ve video çekimi de  yapılmakta olup bu özel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz..Müzik Organizasyonu

Ustanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Usta 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır 100 gösterim üzerinden 88.1

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."