Firma : Önder Halı Yıkama Fabrikası


Önder Halı Yıkama Fabrikası Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Şu anda firmamız; tam anlamıyla fabrikasyon bir halı yıkama hizmeti vermekte aynı zamanda sektörün ihtiyacı olan makine modellerini HAYIKAMA markasıyla üreterek yurtiçine ve yurtdışına satışlarını gerçekleştirmektedir. İşletmemiz bir okul gibi sektöre yeni girenlere teorik ve pratik eğitimler vererek halı yıkama hizmetinin profesyonelleşmesine katkıda bulunmaktadır.İşletmemizde halı yıkamanın olmazsa olmazlarından olan toz alma üniteleri, manuel – hassas yıkama üniteleri, otomatik bantlı halı yıkama makine parkuru, halı sıkma santrifüjleri, toz ve güneşten korunaklı halı kurutma alanları, kış mevsiminde hava şartlarından etkilenmeyen fırınlı kurutma üniteleriyle teknolojik alt yapımız günümüz şartlarında en ileri düzeydedir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 106.3

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Bursa İlinde ve Bina, İş yerleri, Ev Temizlik Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar