Firma : Orkestra Moonlight


Orkestra Moonlight Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Orkestra Moonlight , düğün davet bireysel ve kurumsal organizasyonlarda müzik organizasyonları yapmak üzere Erhan Tekyıldız tarafından kurulmuştur.

20 yılı aşkın profesyonel sahne tecrübesinin verdiği deneyim ile ortalama yılda 150 - 175 arası özel düğün ve davetlerde sahne almaktadır.

     Yaklaşık 6 yabancı dilde seslendirdiği şarkılar ile güncel pop müzik ve anadolu yöresel müzik türlerini kaliteden ödün vermeden icra eden Orkestra Moonlight sizlere her sezon yenilenen geniş repertuarı ile hizmet vermektedir.

     Orkestra Moonlight 7 kişilik standart kadrosunun yanında pek çok alternatif tarz ve ekonomik size özel çözümler üretmektedir.Ses ışık truss gibi teknik ekipmanların yanı sıra Trio Duo ve muhtelif sayıda orkestra alternatifleri ile size daima en kaliteli müziği ve geceyi yaşatmak hedefi ile hizmet vermektedir.

     En kısa sürede sizinle tanışmak ve çalışmak dileklerimizle,

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 92.8

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."