Firma : Örnek Halı Yıkama


Örnek Halı Yıkama Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Örnek Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere modern  güvenilir  profesyonel çalışan  sistemli  müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik hizmeti sunmaktır.Bu amaçla farkımızı sizlere sunabilmek için en son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları Full Otomatik Yıkama Makinaları Otomatik Santrifüj Makinaları Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları deneyimli kadro ve doğal anti bakteriyel şampuanlarla Karabağlar”da 2000m2 kendi mülkümüz olan binamızda ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 98.7

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
İzmir İlinde ve Bina, İş yerleri, Ev Temizlik Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar