Firma : Örül Gönül Mahrukat-nakliyat-otomotiv Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Kuruluş Tarihi : 1955


Örül Gönül Mahrukat-nakliyat-otomotiv Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

1955 yılında kapı camii kömürcüler sokakta kömürcü bahattin ismiyle siz değerli müşterilerimize sadece meşe kömürü alanında hizmet vermekteydik. Daha sonralarda kapı camii civarındaki kömürcüleri kaldırıp meram eskiyol da günümüzdede odun pazarı olarak anılan 1974 lü yıllarda yeni yerimizde meşe mangal kömürü satışı yanında linyitkömürü ve odun çeşitleride siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaya başlanmıştır. 

Firmamızın 1955, kuruluş tarihimizden bu güne tek felsefesi  kalite, güven ve müşteri memnuniyetidir. 1955 ten bugüne siz değerli müşterilerimize en kaliteli en hesaplı katı yakıt ürünlerini vermekten gurur duyuyoruz. 

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 91.4

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."