Firma : Özel Söke Uluslararası Hastanesi

Kuruluş Tarihi : 2012


Özel Söke Uluslararası Hastanesi Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

2012 yılının Kasım ayında hizmete başlayan hastanemiz 12.000 m2 kapalı alanıyla, 12 suit ve 80 tek yataklı hasta odasıyla, açık ve kapalı özel otoparkı ile  bölgemizin en büyük özel hastanelerinden biridir.

Uluslararası Söke Hastanesi sadece bir hastane olmanın ötesinde, barındırdığı diğer sağlık destek hizmetleri ile de  örnek olabilecek bir entegre sağlık tesisi modeli oluşturmaktadır.

Sağlık turizmine katkıları ile ulusal ve  uluslararası hizmet veren hastanemizde ;

·  25 poliklinik odası

·   3 ameliyat salonu

·   2 doğum salonu

bulunmaktadır.

Tam ve en yeni teknolojilerle donatılmış Cerrahi, Dahili ve Yeni Doğan Yoğun Bakım üniteleri,  teşhis ve tedaviyi güçlendiren modern görüntüleme üniteleri ve tüm laboratuvar hizmetleri kendi bünyemizde sunulmaktadır.

Deneyimli ve nitelikli uzman hekimlerimiz ve sağlık personelimizle, modern tıp teknolojilerini uygulayarak, hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak, hasta memnuniyetini  her zaman daha da artırmak ve sürekliliğini sağlamak en büyük hedefimizdir.

Bu hedef ve bilinçle halkımıza ve bölgemize gelen turistlere, sağlık ihtiyaçlarını ön planda tutarak sürekli değişim ve gelişim içerisinde olarak üst düzey sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

SİZLERLE BİRLİKTE SAĞLIKLI GELECEĞE...

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 140.3

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."