Firma : Paşa Kokoreç


Paşa Kokoreç Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Beylerbeyi Paşa Kokoreç ve İşkembe Salonu olarak, aile salonumuz, açık hava terasımız ve geniş menü çeşitlerimizle ‘haftanın 7 günü 24 saat’ Çengelköy’de hizmetinizdeyiz. Paşa ailesi olarak sizlere her zaman lezzetli tatlar sunmanın yanında huzurlu bir aile ortamı sunmak da işletmemizin temel prensiplerindendir. Geçmişten günümüze, çeşitli mutfak kültürleriyle etkileşimde bulunan geleneksel halk mutfağımızın eşsiz lezzetleriyle siz değerli müşterilerimizi buluşturuyoruz.

        Müessesemizde köklü bir kültür olan sakatat kültürüne dair birçok sakatat çeşidini, tüm lezzet ve tazeliğiyle bir arada bulabilirsiniz. Sakatat çeşitlerimizin yanında yine doğu mutfağımızın, çeşitli baharatlar ve mevsim yeşillikleriyle hazırlanıp sunulan eşsiz kebap çeşitleriyle de siz kebap severlerin hizmetindeyiz. İşletmemizde tüm ürünlerimiz, kendi alanında yetişmiş ustalarımız tarafından itina ile hazırlanıp beğeninize sunulmaktadır.

        Sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş müessesemiz adına bize ileteceğiniz tüm eleştiri ve temennileriniz işletmemiz tarafından dikkatlice değerlendirilecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi lütfen bize iletiniz.. 

Firma Galeri
Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 139

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."