Firma : Pozitif Sondaj

Kuruluş Tarihi : 2007


Pozitif Sondaj Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Pozitif Sondaj, üç sondör kardeş tarafından 2007 yılında ulusal ve uluslararası maden arama sondaj hizmeti sektörüne yeni bir seçenek sunmak amacıyla kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde ulusal sondaj hizmetleri pazarında istikrarlı bir büyüme gösteren şirketimiz kendisine yurtiçi sondaj sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.

Pozitif Sondaj yurtiçi sondaj sektöründe uzun yıllar sektörün operasyonel kadrosunda farklı konumlarda hizmet vererek yetişmiş, yurtiçi ve yurtdışında uluslararası projelerde görev almış, operasyon bileşenlerini İş Güvenliği, Sağlık, Halkla İlişkiler çerçevesinde değerlendirebilen yönetici kadro özü etrafında kurulmuştur.

Merkezi Türkiye'nin başkenti Ankara'da bulunan şirketimiz, yetişmiş personeli, işe ve koşullara uygun ekipmanlarıyla, operatörlerin çalışmasına elverişli olmak koşuluyla, dünyanın herhangi yerinde proje kapsamına uygun sondaj hizmetini teslim edebilecek yetkinliğe sahiptir.

2007 yılında bir adet karotlu sondaj makinesi ile hizmet vermeye başlayan Pozitif Sondaj, makine parkı kapasite artırımı yatırımına paralel olarak, yönetim ve operasyon kadrosunu da kendisini mesleğine adamış profesyonellerin ülkenin dört bir yanından şirket bünyesine katılan yeni çalışanlara bilgi ve deneyim aktarımı yoluyla kendi içerisinde yetiştirerek genişletmektedir.

Pozitif Sondaj hizmet verdiği sektörde teknolojinin getirdiği tüm imkânları uygulayan, güvenilir, işveren odaklı ve kaliteli hizmet veren, işveren ve çalışanlarının haklarına saygılı, sektöründe nitelikli çalışanlar yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olma özünü benimsemiştir.

Pozitif Sondaj'ın hizmet verirken öncelikli hedefleri; öncü çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığı uygulamalarına sahip olmak; sosyoekonomik açıdan işin başlangıcından teslimine kadar olan süreçte ve iş teslimi sonrası, proje alanındaki halkın iş başlangıcı öncesi ile aynı ya da daha iyi şartlarda yaşantısını sürdürmesini sağlamak olarak sıralanabilir.

Pozitif Sondaj Karotlu, Ters-Sirkülasyon (Havalı) ve Çok-Amaçlı Sondaj Makineleriyle hizmet vermektedir. Şirket, sondaj hizmetlerinde kullandığı sondaj makinelerinin üretimini ve bakımını bünyesinde barındırdığı atölyede gerçekleştirmektedir. Üretimi şirket bünyesinde gerçekleştirilen sondaj makinelerinin kapasite artırımı proje gereksinimlerine uygun olarak düzenlenebilmektedir. Günümüz koşullarında, Pozitif Sondaj'ın sahip olduğu uzmanlıkla; makine delgi kapasite artırımı, kullanılan tijlerin birbirini taşıma kapasitesiyle sınırlanmaktadır.

Mühendislik ve Tasarım Bölümü, şirketin sahada gerçekleştirdiği sondaj işlemlerinden aldığı geri bildirimlerle, sondaj makinelerinin üstün gelecek sürümlerini üreterek müşterilerinin daha güvenli, çevresel etkisi azaltılmış, verimlilik anlamında geliştirilmiş makine ve ekipmanla hizmet almasını hedeflemektedir. Şirket, zaman içerisinde kendi üretimi olan makine ve ekipmanların üstün sürümlerini üretmesinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı tedarikçilerinden aldığı malzemelerin geliştirilmesi için sürekli geri bildirim yapmaktadır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 98.6

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."