Firma : Prolink Baskı Sistemleri

Kuruluş Tarihi : 2006


Prolink Baskı Sistemleri Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Adapazarı Sakarya bölgesi'nde fotokopi ve baskı makinalarının satış ve servis hizmetini uzun yıllar Bursa' dan gelip giderek hizmet sağlayan İsmail Sungur ve deneyimli personeli 12/12/2006 tarihinden itibaren Prolink Baskı Sistemleri olarak satış sonrası hizmetlerini en iyi ve en kaliteli olarak seviyeli bir rekabet ortamı içerisinde müşterilerine "sınırı olmayan iyi" sloganıyla maksimum müşteri memnuniyetini esas alarak eğitimli kadrosu ile ofis makinalarının satış ve teknik servis hizmetini vermektedir.

Doğruluk, dürüstlük, güvenilirlik, şeffaflık, kaliteli hizmet, uygun fiyat arıyor ve memnun olmak istiyorsanız;

Biz buradayız, sizinleyiz…..

Firmamız aynı zamanda faks makinası satışı servisi, yazıcı satışı servisi hizmeti vermektedir.

HP, Samsung, Xerox, Mita, Minolta gibi yazıcıların tonerlerini orijinal kalitesinde dolumlarını ve yenilemesini yapmaktadır. Her marka fotokopi makinasına yerinde servis verip bütün sarf malzemelerini uygun fiyatta temin etmektedir.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 88.3

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Sakarya İlinde ve Tamirat ve Teknik Servis Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar