Firma : Puzzle Müzik Organizasyon

Kuruluş Tarihi : 2011


Puzzle Müzik Organizasyon Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Puzzle Müzik Organizasyon ses,ışık sahne sistemleri ve müzik organizasyon alanında hizmet veren; bu hizmeti sizlere sunarken profesyonellikten, disiplinden  ve kaliteden asla ödün vermeyen bir markadır.

      Firmamız ; ses, ışık, sahne ve görüntü sistemleri kiralaması ve kurulumu gibi teknik hizmetleri size sunarken, dj hizmeti, orkestra, trio, quarted gibi canlı müzik hizmetleri, davul şov, dans şovları, mehteran, oryantal gibi hizmetleri de sizlere sunar.

      Düğün, nişan, doğum günü, sünnet ve özel parti gibi bireysel organizasyonlarınız dışında, toplantı lansman, defile ,gala geceleriniz gibi tüm kurumsal şirket organizasyonlarınızda da hizmet vermekteyiz.

      Uzmanlık alanı müzik, ses ve ışık sistemleri olmasına ragmen Puzzle Müzik Organizasyon işinin öneminin farkındadır ki organizasyonlarda her anınızda yanınızda olur ve tecrubesını sızlere aktararak en yeni buluşlar,en kaliteli organizasyonlar, en başarılı işler çıkartmak için uğraşır ve başarır. Türkiye’nin en önemli Düğün Dj ekibine sahip bir okadarda iddialı olan ailemizin bir parçası müzik ve onu sizlere duyuran ses sistemidir. Ses sistemine eşlik edecek ışık sistemi de ortamın ambiyansını belirleyecek rüyalarınızı gerçekleştirmenize destek olacaktır.
      Kaliteli müzik, iyi yapılandırılmış ses ve ışık sistemi ile organizasyonlarınızın kusursuz geçmesini sağlamak bizlerin ilk görevidir. Kusursuz eğlenceli güzel bir organizasyon için puzzle ailemizin bir parçası olmaya hazırmısınız  


Lütfen teklif almak için bize ulaşın...

0216 481 44 44

0216 344 00 44

0543 424 72 55

www.puzzlemuzik.com

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 84

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."