Firma : Ramazan Ozan Oto Kurtarma

Kuruluş Tarihi : 1993


Ramazan Ozan Oto Kurtarma Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

RAMAZAN OZAN OTO KURTARMA, KULU 'da  araç kurtarma amaçlı olarak YAŞAR OZAN  tarafından kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında sadece araç çekme hizmetleri yapan firmamız bugün , araç üstü mobil vinçler ve araç çekme platformlarını parkında bulunduran bir firma haline  gelmiştir.
Araç kurtarmada elde edilen büyük tecrübelerden dolayı, araç kurtarma ve çekme işleriyle ilgili 2000 yılında TurAssist ile büyük araçların (Kamyon, tır vs) kurtarma ve çekme işlerini içeren sözleşme imzalanmıştır. AYRICA TURKİYENİN ÖNCE GELEN SIGORTA FİRMALARIYLADA ANLAŞMASI VARDIR RAMAZAN OZAN OTO KURTARMA ARAÇLARI GÜN GEÇTİKCE AGINI  HER GEÇEN GÜN BÜYÜTEREK  KONYA-KULU, CİHANBEYLİ , KONYA MAKASI  VE ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR ' da  HİZMET VERMEKTEDİR. Günün 24 saati yol yardım hizmeti veren RAMAZAN OZAN OTO KURTARMA, son model ve sigortalı araçlarıyla araç çekme, kurtarma, taşıma ve vinç hizmetlerini kusursuz, deneyimli ve profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.
 

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 97.8

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Konya İlinde ve Araç Servisi, Tekne Tamiri ve Bakımı Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar