Firma : Saf-er Mobo Kabin İmalat San. Ve Tic Ltd.şti.


Saf-er Mobo Kabin İmalat San. Ve Tic Ltd.şti. Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Fiberglass ürünler alanında 30 yıllık bir geçmişe imza atan SAFTER, Fiberglass Tekne ve Kano ürünlerini yüksek kalite standartlarında üreterek yurtiçi ve yurtdışında gururla satışa sunmaktadır.

Kullanılan malzemelerin yüksek kalitesi sayesinde, tüm ürünlerimiz, kullanım alanlarında olabilecek çevre etkilerine karşı son derece dayanıklı olarak kullanıma sunulmaktadır.

Fiberglass Tekne, Kano, Deniz Bisikletleri imalatı ve Mercury, Johnson, Tohatsu, Evinrude dıştan takmalı motorların yetkili bayiliği ile bunlara bağlı ekipman satışını yapmakta olan firmamız, yapmış olduğu ar-ge çalışmaları ile her geçen gün, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi misyonu nolarak benimsemiştir.

5.000 m2 kapalı, 2.000m2 açık alanda imalatını yapmakta olduğumuz ürünlerimizde hedef hızlı seri üretim ve kalitedir.Aylık üretim kapasitemiz 200 adet muhtelif ölçülerde teknedir.

İleri teknoloji, estetik görünüş ve modern tasarımlarımız ile tüm ürünlerimizi SAFTER güvencesi altında sektörümüzde oldukça önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız.Fiberglass ürünler alanında sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemekte olan firmamız sektörün öncülüğünü, yapmış olduğu ve yapacağı çalışmaları ile sürdürmeyi ve yurtiçi-yurtdışı pazarlarda en üstün kalitede ürünü en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmek amacındadır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 88.2

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."