Firma : Şahinoğlu Nakliyat Ltd.şti.

Kuruluş Tarihi : 1987


Şahinoğlu Nakliyat Ltd.şti. Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Firmamız 1987 yılında Merkez Adana’da, Şubesi Ankara olarak kurulan sigortalı evden eve nakliyat ve depolama sistemi ile taşımacılık sektöründe hizmete başlamıştır.Şahinoğlu Nakliyat Türkiyenin her bölgesinden ve Dünya'ya evden eve nakliyat imkanı sunmaktadır.Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli personel ve geniş kapsamlı paketleme sistemi ile müşterilerimize güven, kaliteli hizmet verebilmek için uzun yıllardırs eçilmiş özel personel ile çalışmaktayız.Şahinoğlu Nakliyat Türkiye’nin her tarafına ve Dünya’ya evden eve Nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 90.6

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Adana İlinde ve Nakliye, Tasimacilik, Taksi Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar