Firma : Sakarya Ekspertiz Hizmetleri

Kuruluş Tarihi : 1994


Sakarya Ekspertiz Hizmetleri Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

SAKARYA EKSPERTİZ
1974 yılında eksperlik mesleğine başlayan Ferit ŞAHİN 1994 yılında Sakarya Ekspertiz Hizmetlerini kurmuştur.
40 seneye yakın sektör tecrübesini  günümüz koşullarında dürüstlük, güvenilirlik ve tarafsızlık ilkelerini hiç bırakmadan ileri teknoloji, donanımlı kadro ve araştırmacı takım çalışmasını önde tutarak entegre etmiştir
Sakarya Ekspertiz olarak 25 kişilik deneyimli, dakik, öğrenen ve sorgulayan bir ekibiz. Tüm yatırımlarımız daha iyiye ulaşmak ve sektör saygınlığını güvenilirliğini üst düzeyde tutmak amacı ile gerçekleştirilmiştir.
Ekspertiz süresince empati kurarak çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörü bir bütün olarak görmek önemli anlayışlarımızdan biridir.
 

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 119.1

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Sakarya İlinde ve Araç Servisi, Tekne Tamiri ve Bakımı Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar