Firma : Samsun Temizlik Firması


Samsun Temizlik Firması Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Kapsamlı olarak temizlik hizmetleri sağlayan firmamız; Okullar, mağazalar, ofisler, restoranlar, işyerleri ve inşaatlar vb. gibi iş kollarına hizmet vermektedir.

Samsun Temizlik her bir müşteri için kaliteli hizmet sağlanması hedeflemiş olup kaliteli iş, temizlik ve gurur duyulan işlerin altına imza atmıştır. 

Samsun Temizlik müşteri memnuniyetini ve müşteri ile uzun vadeli bir ilişki sürdürmek için en yüksek düzeyde ortam oluşturmayı amaçlamaktadır. 

En iyi hizmet, en düşük maliyet, maksimum tasarruf doğru tercihler sayesinde sorunsuz sonuçlara ulaşmanın mutluluğunu yaşayın. Ayrıcalık detaylarda gizlidir. Detayları bize bıraktığınızda size kalan sadece mutluluk ve gülümsemedir. 

Düzenli bir hizmet ordusu sizin için kuruldu ve problemlerinizle savaşmak için en iyi şekilde eğitildi. Başlangıç başarıya giden yolda en önemli etkendir.

 

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 79.6

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Samsun İlinde ve Bina, İş yerleri, Ev Temizlik Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar