Firma : San Sejour Yazılım Otomasyon


San Sejour Yazılım Otomasyon Firmasını Sosyal Medyada Paylaşın Kazandırın

0 Yorum

0.0 Yıldız

Firma Hakkında Detaylı Bilgi

Acenta yazılım sistemlerinin turizm endüstrisinin hızlı değişimine ayak uydurması için sürekli olarak yüksek performansta satışı arttırıcı ve kaliteli ürünler olması gereklidir.

Bu doğrultuda firmamız olarak başarının müşteri beklentilerini karşılayan hatta aşan yüksek kaliteli hizmet, sürekli üretim ve geliştirme ile mümkün olabileceğine inanıyoruz.

San Bilgisayar olarak, araştırma ve geliştirme personeli ekibimizle birlikte bizler 20 yılı aşkın bir süredir 52 ülkede 500'den fazla turizm firması için yüksek kaliteli hizmet hedefli çözüm ortağı olarak pazarda olmaktan gurur duyuyoruz.

San Bilgisayar, sadece teknolojinin üstünlüğü ürünlerine yansıtmayı görev edinmeyip aynı zamanda müşterilerinin sorunsuz bir şekilde günlük teknoloji ile de entegrasyonuiçin çaba sarfeder. Turizmdeki uzmanlığımız bizim tam ve mutlak bir şekilde başarıya ulaşmamızı sağlamaktadır.

Firmanın Görüntülenme Oranı
%100 olan Firma 1 hafta ana sayfada sponsor olarak yer alacaktır. 100 gösterim üzerinden 89.7

Hizmetleri Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız karşılaştırma açısından çok önemlidir. Lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bırakınız.
" Alo Hizmet 'de bulunan usta, firma ve hizmet sağlayıcılarının kayıt ettikleri bilgiler, içerikleri, kullandıkları imajları ve kendileri hakkında yapılan yorumların doğru olması, yayınlanması ilgili yasal yükümlülükler kaydı giren kullanıcıya aittir. Bu kaydın, yanlışlığından, eksik veya yasalara aykırılığından alohizmet.com kesinlikle sorumlu değildir. Sorularınız için usta veya firmalar ile irtibata geçebilirsiniz.
Hatalı gördüğünüz kayıtlar için bizlere de verilecek bilgi doğrultusunda araştırması yapılarak hemen yayından kaldırılır."
Antalya İlinde ve Elektronik, Bilgisayar, Yazılım Kategorisinde Son Kayıt Olan Usta ve Firmalar